Ga naar inhoud
Vacatures
Looninzichten

Loon Productiemedewerker — in België — €2.788 bruto/maand

Op basis van 185 loonvermeldingen uit vacatures van de afgelopen ~18 maanden · 254 actieve vacatures nu.

Bekijk de 254 live Productiemedewerker-vacatures
schatting, alleenstaande, 0 kinderen
€2.788
Mediaan
bruto/maand · n=185
€2.670 – €2.963
Bereik (P25–P75)
middelste 50%
63
Vacatures met expliciet loon
25% · 254 actieve vacatures nu
Loonverdeling: P10 €2.522, P25 €2.670, mediaan €2.788, P75 €2.963, P90 €3.129 bruto per maandP10€2.522P25€2.670mediaan€2.788P75€2.963P90€3.129

Mediaan brutoloon €2.788/bruto/maand — uit 185 loonvermeldingen uit 254 actieve vacatures.

Alleen loonbedragen die de werkgever zelf in de vacature vermeldt, tellen mee. Bedragen met onverenigbare of onduidelijke eenheden en onrealistische waarden worden uitgesloten. methodologie.

Verdeling

Verdeling brutoloon (€/maand)

≤ €2.500
n=14 (8%)
€2.500–€3.500
n=167 (90%)
€3.500–€4.500
n=3 (2%)
€4.500–€6.000
n=0 (0%)
> €6.000
n=1 (1%)
Regionale spreiding

Per regio

Provincie Mediaan n (loonvermeldingen / vacatures)
Antwerpen €2.788 n=35
Oost-Vlaanderen €2.925 n=42
West-Vlaanderen €2.788 n=35
Limburg €2.767 n=27
Vlaams-Brabant €2.718 n=9
Brussel €2.429 n=1
Henegouwen €2.965 n=9
Luik €2.780 n=8
Namen €2.553 n=3
Waals-Brabant €2.760 n=6
Luxemburg €2.816 n=10

Provincies met te weinig data (links onbeschikbaar) verschijnen niet in de sitemap tot meer loongegevens beschikbaar zijn.

Extralegale voordelen

Wat Productiemedewerker-vacatures écht aanbieden

Aandeel van de Productiemedewerker-vacatures dat elk voordeel aanbiedt.

Maaltijdcheques 59%
Opleiding en vorming 38%
Hospitalisatieverzekering 15%
Ecocheques 11%
Bonus 9%
Groepsverzekering 5%
Fietslease 5%
Op basis van 254 vacatures Steekproef voldoende vooraf berekend · geen live query

Op basis van 254 actieve vacatures — gemeten uit het aangeboden pakket in de vacaturetekst, niet uit zelfrapportage.

Verwante beroepen

puntWork toont vacaturedata. Voor structurele Belgische loondata (sectoraal, NACE-geaggregeerd, jaarlijks) verwijzen we naar Statbel — overzicht Belgische lonen.

Veelgestelde vragen

Wat is het mediaan brutoloon voor Productiemedewerker — in België?
Op 2026-09-04 ligt de mediaan op €2.788 bruto/maand, gebaseerd op 185 loonvermeldingen uit vacatures van de afgelopen ~18 maanden op puntWork (254 actieve vacatures nu).
Wat is het loonbereik (P25–P75) voor Productiemedewerker — in België?
De middelste 50% van de loonvermeldingen ligt tussen €2.670 en €2.963 bruto/maand.
Wat betekent ‘bruto’ versus ‘netto’ in België?
Belgisch brutoloon is vóór sociale bijdragen en bedrijfsvoorheffing. Als een dertiende maand en volledig dubbel vakantiegeld van toepassing zijn, is het brutojaarinkomen ongeveer het maandbruto × 13,92. De simulator op deze pagina geeft een indicatieve nettoschatting; maaltijdcheques, ecocheques en bedrijfswagen zijn niet inbegrepen.
Hoe vaak wordt deze data ververst?
Ingest van partnerfeeds gebeurt elke 1–6 uur. De paginacache verloopt na vijf minuten. De laatste data-update staat bovenaan de pagina.
Hoe berekent puntWork deze cijfers?
We gebruiken uitsluitend loonvermeldingen uit vacatures van de afgelopen ~18 maanden. Uurlonen worden ×164,7 omgerekend, jaarlonen ÷12 en loonvorken via hun middelpunt. Onveilige eenheden en onwaarschijnlijke waarden worden uitgesloten; geen crowdsourcing of synthetische data.

Bruto vs netto in België

Alle bedragen hierboven zijn bruto per maand voor voltijds werk. Als een dertiende maand en volledig dubbel vakantiegeld van toepassing zijn, is het brutojaarinkomen ongeveer het maandbruto × 13,92. Voor netto: gebruik onze bruto-netto simulator hieronder. Maaltijdcheques, ecocheques en bedrijfswagen zijn extra-legaal en niet inbegrepen.

Bruto → netto (indicatief)

Schat je netto maandloon op basis van het brutoloon — berekend op puntWork, niet doorverwezen.

Geschat netto/maand
€2.058
Netto per jaar: €24.698 · Totale afhouding: 26.2%
Incl. 13e maand + dubbel vakantiegeld ≈ €38.809
Hoe dit is berekend
RSZ (sociale zekerheid, 13,07%)
−€4.373
Forfaitaire beroepskosten
€6.070
Bedrijfsvoorheffing (federaal)
−€3.902
Gemeentebelasting (~7%)
−€273
Bijzondere bijdrage sociale zekerheid
−€210

Aannames: Alleenstaand, geen voordelen (maaltijdcheques, bedrijfswagen) inbegrepen, voltijds, 12 maanden. Aanslagjaar 2027 (inkomsten 2026).

Indicatief — geen loonberekening. Voor het exacte bedrag, zie de officiële bron: FOD Financiën — belastingtarieven.

Open de bruto-netto-inschatting

Klaar om dit te verdienen? 254 Productiemedewerker-vacatures werven nu aan.

Je zag het loon. Dit zijn de live Productiemedewerker-vacatures erachter — gefilterd, actueel, één klik van solliciteren.

Bekijk 254 Productiemedewerker-vacatures
Datamethodologie

Alleen loonbedragen die de werkgever zelf in de vacature vermeldt, tellen mee. Alle bedragen worden genormaliseerd naar bruto EUR per maand: uurlonen × 164,7; jaarlonen ÷ 12; bij een vork nemen we het middelpunt. Bedragen met onverenigbare of onduidelijke eenheden en onrealistische waarden worden uitgesloten. Een verdeling (P10–P90) of mediaan wordt enkel gepubliceerd bij minstens 10 vacatures met looninformatie — liever minder, maar betrouwbare cijfers.

25% loondekking 75% schatting
Bekijk openstaande vacatures