Ga naar inhoud
Vacatures
Looninzichten

Loon Operator — in West-Vlaanderen — €2.965 bruto/maand

Op basis van 32 loonvermeldingen uit vacatures van de afgelopen ~18 maanden · 141 actieve vacatures nu.

Bekijk de 141 live Operator-vacatures
schatting, alleenstaande, 0 kinderen
€2.965
Mediaan
bruto/maand · n=32
€2.718 – €3.133
Bereik (P25–P75)
middelste 50%
12
Vacatures met expliciet loon
9% · 141 actieve vacatures nu
Loonverdeling: P10 €2.643, P25 €2.718, mediaan €2.965, P75 €3.133, P90 €3.427 bruto per maandP10€2.643P25€2.718mediaan€2.965P75€3.133P90€3.427

Mediaan brutoloon €2.965/bruto/maand — uit 32 loonvermeldingen uit 141 actieve vacatures.

Alleen loonbedragen die de werkgever zelf in de vacature vermeldt, tellen mee. Bedragen met onverenigbare of onduidelijke eenheden en onrealistische waarden worden uitgesloten. methodologie.

Verdeling

Verdeling brutoloon (€/maand)

≤ €2.500
n=1 (3%)
€2.500–€3.500
n=28 (88%)
€3.500–€4.500
n=3 (9%)
€4.500–€6.000
n=0 (0%)
> €6.000
n=0 (0%)
Regionale spreiding

Per regio

Provincie Mediaan n (loonvermeldingen / vacatures)
Antwerpen €3.012 n=76
Oost-Vlaanderen €2.965 n=74
West-Vlaanderen €2.965 n=32
Limburg €2.965 n=71
Vlaams-Brabant €2.740 n=6
Brussel n=0
Henegouwen €2.965 n=22
Luik €2.818 n=26
Namen €2.963 n=3
Waals-Brabant €2.706 n=7
Luxemburg €2.848 n=6

Provincies met te weinig data (links onbeschikbaar) verschijnen niet in de sitemap tot meer loongegevens beschikbaar zijn.

Extralegale voordelen

Wat Operator-vacatures écht aanbieden

Aandeel van de Operator-vacatures dat elk voordeel aanbiedt.

Opleiding en vorming 57%
Maaltijdcheques 50%
Hospitalisatieverzekering 16%
Groepsverzekering 13%
Ecocheques 9%
Fietslease 8%
Dertiende maand 4%
Bonus 4%
Op basis van 141 vacatures Steekproef voldoende vooraf berekend · geen live query

Op basis van 141 actieve vacatures — gemeten uit het aangeboden pakket in de vacaturetekst, niet uit zelfrapportage.

puntWork toont vacaturedata. Voor structurele Belgische loondata (sectoraal, NACE-geaggregeerd, jaarlijks) verwijzen we naar Statbel — overzicht Belgische lonen.

Veelgestelde vragen

Wat is het mediaan brutoloon voor Operator — in West-Vlaanderen?
Op 2026-09-04 ligt de mediaan op €2.965 bruto/maand, gebaseerd op 32 loonvermeldingen uit vacatures van de afgelopen ~18 maanden op puntWork (141 actieve vacatures nu).
Wat is het loonbereik (P25–P75) voor Operator — in West-Vlaanderen?
De middelste 50% van de loonvermeldingen ligt tussen €2.718 en €3.133 bruto/maand.
Wat betekent ‘bruto’ versus ‘netto’ in België?
Belgisch brutoloon is vóór sociale bijdragen en bedrijfsvoorheffing. Als een dertiende maand en volledig dubbel vakantiegeld van toepassing zijn, is het brutojaarinkomen ongeveer het maandbruto × 13,92. De simulator op deze pagina geeft een indicatieve nettoschatting; maaltijdcheques, ecocheques en bedrijfswagen zijn niet inbegrepen.
Hoe vaak wordt deze data ververst?
Ingest van partnerfeeds gebeurt elke 1–6 uur. De paginacache verloopt na vijf minuten. De laatste data-update staat bovenaan de pagina.
Hoe berekent puntWork deze cijfers?
We gebruiken uitsluitend loonvermeldingen uit vacatures van de afgelopen ~18 maanden. Uurlonen worden ×164,7 omgerekend, jaarlonen ÷12 en loonvorken via hun middelpunt. Onveilige eenheden en onwaarschijnlijke waarden worden uitgesloten; geen crowdsourcing of synthetische data.

Bruto vs netto in België

Alle bedragen hierboven zijn bruto per maand voor voltijds werk. Als een dertiende maand en volledig dubbel vakantiegeld van toepassing zijn, is het brutojaarinkomen ongeveer het maandbruto × 13,92. Voor netto: gebruik onze bruto-netto simulator hieronder. Maaltijdcheques, ecocheques en bedrijfswagen zijn extra-legaal en niet inbegrepen.

Bruto → netto (indicatief)

Schat je netto maandloon op basis van het brutoloon — berekend op puntWork, niet doorverwezen.

Geschat netto/maand
€2.145
Netto per jaar: €25.734 · Totale afhouding: 27.7%
Incl. 13e maand + dubbel vakantiegeld ≈ €41.273
Hoe dit is berekend
RSZ (sociale zekerheid, 13,07%)
−€4.650
Forfaitaire beroepskosten
€6.070
Bedrijfsvoorheffing (federaal)
−€4.641
Gemeentebelasting (~7%)
−€325
Bijzondere bijdrage sociale zekerheid
−€230

Aannames: Alleenstaand, geen voordelen (maaltijdcheques, bedrijfswagen) inbegrepen, voltijds, 12 maanden. Aanslagjaar 2027 (inkomsten 2026).

Indicatief — geen loonberekening. Voor het exacte bedrag, zie de officiële bron: FOD Financiën — belastingtarieven.

Open de bruto-netto-inschatting

Klaar om dit te verdienen? 141 Operator-vacatures werven nu aan.

Je zag het loon. Dit zijn de live Operator-vacatures erachter — gefilterd, actueel, één klik van solliciteren.

Bekijk 141 Operator-vacatures
Datamethodologie

Alleen loonbedragen die de werkgever zelf in de vacature vermeldt, tellen mee. Alle bedragen worden genormaliseerd naar bruto EUR per maand: uurlonen × 164,7; jaarlonen ÷ 12; bij een vork nemen we het middelpunt. Bedragen met onverenigbare of onduidelijke eenheden en onrealistische waarden worden uitgesloten. Een verdeling (P10–P90) of mediaan wordt enkel gepubliceerd bij minstens 10 vacatures met looninformatie — liever minder, maar betrouwbare cijfers.

9% loondekking 91% schatting
Bekijk openstaande vacatures