Przejdź do treści
Praca
Dane o wynagrodzeniach

Wynagrodzenie: mechanik — w Antwerpii — 2882 € brutto/mies.

Na podstawie 21 wartości wynagrodzenia z około 18 miesięcy ogłoszeń · 29 aktywnych ogłoszeń obecnie.

Zobacz 29 aktywnych ofert pracy mechanik
szacunek dla osoby samotnej bez dzieci
€2882
Mediana
brutto/mies. · n=21
€2833 – €3541
Przedział (P25–P75)
środkowe 50%
8
Oferty z podanym wynagrodzeniem
28% · 29 aktywnych ogłoszeń obecnie
Rozkład wynagrodzeń: P10 2601 €, P25 2833 €, mediana 2882 €, P75 3541 €, P90 3577 € brutto miesięcznieP102601 €P252833 €mediana2882 €P753541 €P903577 €

Mediana wynagrodzenia brutto €2882/brutto/mies. — na podstawie 21 wartości wynagrodzenia z 29 aktywnych ogłoszeń.

Uwzględniamy wyłącznie wynagrodzenie podane przez pracodawcę w treści ogłoszenia. Odrzucamy kwoty podane w niezgodnych lub niejednoznacznych jednostkach oraz wartości nierealistyczne. metodykę.

Rozkład

Rozkład wynagrodzenia brutto (€/mies.)

≤ €2.500
n=0 (0%)
€2.500–€3.500
n=15 (71%)
€3.500–€4.500
n=6 (29%)
€4.500–€6.000
n=0 (0%)
> €6.000
n=0 (0%)
Różnice regionalne

Według regionu

Prowincja Mediana n (wartości wynagrodzenia / oferty)
Antwerpia €2882 n=21
Flandria Wschodnia €2998 n=30
Flandria Zachodnia €2965 n=9
Limburgia €2860 n=11
Brabancja Flamandzka €2830 n=2
Bruksela €3304 n=2
Hainaut €2965 n=5
Liège €3253 n=8
Namur €2800 n=11
Brabancja Walońska n=0
Luksemburg €3212 n=4

Prowincje z niedostateczną liczbą danych nie mają linku i trafią do mapy witryny dopiero po zebraniu większej próby.

Oferty pracy

Aktywne oferty pracy mechanik przy tym wynagrodzeniu

Otwarte oferty pracy mechanik właśnie teraz, z wynagrodzeniem podanym w źródle – kliknij, aby aplikować.

puntWork pokazuje dane z ofert pracy. Strukturalne dane o wynagrodzeniach w Belgii według sektora i NACE publikuje Statbel — przegląd wynagrodzeń w Belgii.

Najczęstsze pytania

Ile wynosi mediana wynagrodzenia brutto — mechanik — w Antwerpii?
Na dzień 2026-09-04 mediana wynosi 2882 € brutto miesięcznie, na podstawie 21 wartości wynagrodzenia z około 18 miesięcy ogłoszeń w puntWork (29 aktywnych ogłoszeń obecnie).
Jaki jest przedział wynagrodzeń (P25–P75) — mechanik — w Antwerpii?
Środkowe 50% wartości wynagrodzenia mieści się między 2833 € a 3541 € brutto miesięcznie.
Co oznaczają kwoty brutto i netto w Belgii?
Belgijskie wynagrodzenie brutto podaje się przed składkami społecznymi i zaliczką podatkową. Jeśli przysługują 13. pensja i pełne podwójne wynagrodzenie urlopowe, roczne brutto wynosi w przybliżeniu miesięczne brutto × 13,92. Kalkulator na tej stronie podaje orientacyjną kwotę netto; bony żywieniowe, eko-czeki i samochód służbowy nie są wliczone.
Jak często aktualizowane są te dane?
Dane z kanałów partnerów są pobierane co 1–6 godzin, a pamięć podręczna strony wygasa po pięciu minutach. Data ostatniej zmiany danych znajduje się u góry strony.
Jak puntWork oblicza te wartości?
Korzystamy wyłącznie z wynagrodzeń podanych w ofertach z około 18 miesięcy. Stawkę godzinową mnożymy przez 164,7, roczną dzielimy przez 12, a dla przedziału przyjmujemy środek. Odrzucamy niejasne jednostki i nierealistyczne wartości; bez crowdsourcingu i danych syntetycznych.

Brutto i netto w Belgii

Wszystkie kwoty powyżej to miesięczne wynagrodzenie brutto za pełny etat. Jeśli przysługują 13. pensja i pełne podwójne wynagrodzenie urlopowe, roczne brutto wynosi w przybliżeniu miesięczne brutto × 13,92. Aby oszacować kwotę netto, użyj kalkulatora brutto-netto poniżej. Bony żywieniowe, eko-czeki i samochód służbowy są świadczeniami dodatkowymi i nie wchodzą w te kwoty.

Otwórz szacunek brutto-netto

Chcesz tyle zarabiać? 29 ofert pracy mechanik jest teraz otwartych.

Znasz już wynagrodzenie. Oto aktywne oferty pracy mechanik, które za nim stoją – przefiltrowane, aktualne, o jedno kliknięcie od aplikacji.

Przeglądaj oferty pracy mechanik (29)
Metodyka obliczeń

Uwzględniamy wyłącznie wynagrodzenie podane przez pracodawcę w treści ogłoszenia. Wszystkie kwoty normalizujemy do miesięcznego wynagrodzenia brutto w EUR: stawkę godzinową mnożymy przez 164,7, roczną dzielimy przez 12, a dla przedziału przyjmujemy środek. Odrzucamy kwoty podane w niezgodnych lub niejednoznacznych jednostkach oraz wartości nierealistyczne. Rozkład (P10–P90) lub medianę publikujemy dopiero przy co najmniej 10 ofertach z informacją o wynagrodzeniu — wolimy opublikować mniej, ale wiarygodnych danych.

28% ofert z wynagrodzeniem 72% szacunek
Zobacz otwarte oferty