Ugrás a tartalomra
Állások
Béradatok

Bér: Termelési csoportvezető — Belgiumban · 3294 € bruttó/hó

Alapja: az elmúlt kb. 18 hónap álláshirdetéseiből származó 59 béradat · jelenleg 156 aktív álláshirdetés.

156 aktuális Termelési csoportvezető állás megtekintése
becslés egyedülálló, eltartott nélküli személyre
€3294
Medián
bruttó/hó · n=59
€3047 – €3521
Bérsáv (P25–P75)
középső 50%
14
Konkrét bért megadó hirdetések
9% · jelenleg 156 aktív álláshirdetés
Bérek eloszlása: P10 3000 €, P25 3047 €, medián 3294 €, P75 3521 €, P90 3854 € bruttó havontaP103000 €P253047 €medián3294 €P753521 €P903854 €

Medián bruttó bér €3294/bruttó/hó — alapja: 59 béradat 156 aktív álláshirdetésből.

Csak azt a bért számoljuk be, amelyet a munkáltató maga tüntet fel a hirdetésben. Az össze nem egyeztethető vagy nem egyértelmű mértékegységű összegeket és az irreális értékeket kizárjuk. módszertan.

Eloszlás

A bruttó bér eloszlása (€/hó)

≤ €2.500
n=0 (0%)
€2.500–€3.500
n=41 (69%)
€3.500–€4.500
n=16 (27%)
€4.500–€6.000
n=2 (3%)
> €6.000
n=0 (0%)
Regionális bontás

Régiók szerint

Tartomány Medián n (béradat / hirdetés)
Antwerpen tartomány — n=6
Kelet-Flandria €3047 n=18
Nyugat-Flandria — n=9
Limburg €3541 n=15
Flamand-Brabant — n=2
Brüsszel régió — n=0
Hainaut — n=3
Liège tartomány — n=5
Namur — n=1
Vallon-Brabant — n=0
Luxemburg — n=0

A túl kevés adattal rendelkező tartományokra nem hivatkozunk, és csak akkor kerülnek be az oldaltérképbe, ha elegendő béradat gyűlik össze.

Béren kívüli juttatások

Mit kínálnak valójában ezek az állások: „Termelési csoportvezető”

Az egyes juttatásokat említő állások aránya: „Termelési csoportvezető”.

Képzés és fejlődés 66%
Étkezési utalvány 59%
Kórházi biztosítás 39%
Csoportos biztosítás 30%
Ökoutalvány 13%
Bónusz 11%
Céges autó 8%
Céges telefon 7%
164 állás alapján Elegendő minta előre számolt · nincs élő lekérdezés

164 aktív állás alapján — a hirdetés szövegében kínált csomagból mérve, nem önbevallásból.

Nyitott állások

Aktuális Termelési csoportvezető állások ezen a bérszinten

Nyitott Termelési csoportvezető állásajánlatok éppen most, a forrásban közölt tényleges bérrel — kattints át a jelentkezéshez.

A puntWork a hirdetésekben szereplő adatokat mutatja. Az ágazat és a NACE szerint összesített, strukturális belga béradatokat itt teszik közzé: Statbel — áttekintés a belgiumi bérekről.

Gyakori kérdések

Mennyi a medián bruttó bér (Termelési csoportvezető — Belgiumban)?
A medián 3294 € bruttó havonta, a puntWorkön az elmúlt kb. 18 hónap álláshirdetéseiből származó 59 béradat alapján (jelenleg 156 aktív álláshirdetés). Az adatok utolsó frissítése: 2026-10-12.
Mekkora a P25–P75 bérsáv (Termelési csoportvezető — Belgiumban)?
A béradatok középső 50%-a 3047 € és 3521 € bruttó havi bér közé esik.
Mit jelent a bruttó és a nettó Belgiumban?
A belga bruttó bért a társadalombiztosítási járulékok és a forrásadó levonása előtt adják meg. Ha jár 13. havi bér és a teljes dupla szabadságpénz, az éves bruttó jövedelem nagyjából a havi bruttó × 13,92. Az oldalon lévő kalkulátor tájékoztató jellegű nettó becslést ad; az étkezési utalványt, az ökoutalványt és a céges autót nem tartalmazza.
Milyen gyakran frissülnek ezek az adatok?
A partnerek adatfolyamait 1–6 óránként olvassuk be, az oldal gyorsítótára pedig öt perc után jár le. A legutóbbi adatváltozás dátuma az oldal tetején látható.
Hogyan számolja ki a puntWork ezeket az értékeket?
Kizárólag az elmúlt kb. 18 hónapban megjelent hirdetésekben közölt bért használjuk. Az órabért 164,7-tel szorozzuk, az éves bért 12-vel osztjuk, a sávokat pedig a középértékükre egyszerűsítjük. A nem egyértelmű mértékegységeket és a valószerűtlen értékeket kizárjuk; nincs közösségi adatgyűjtés és nincsenek szintetikus adatok.

Bruttó és nettó Belgiumban

A fenti összegek teljes munkaidőre vonatkozó bruttó havi bérek. Ha jár 13. havi bér és a teljes dupla szabadságpénz, az éves bruttó jövedelem nagyjából a havi bruttó × 13,92. A nettó becsléshez használd a lenti bruttó-nettó kalkulátort. Az étkezési utalvány, az ökoutalvány és a céges autó béren kívüli juttatás, ezeket nem számoltuk bele.

Bruttó-nettó becslés megnyitása

Készen állsz erre a bérre? Jelenleg 156 Termelési csoportvezető állás nyitott.

A bért már láttad. Ezek az emögött álló, nyitott Termelési csoportvezető állásajánlatok — szűrve, naprakészen, egy kattintásra a jelentkezéstől.

156 Termelési csoportvezető állás böngészése
Adatmódszertan

Csak azt a bért számoljuk be, amelyet a munkáltató maga tüntet fel a hirdetésben. Minden összeget bruttó havi euróra normalizálunk: az órabért × 164,7; az éves bért ÷ 12; sáv esetén a középértéket vesszük. Az össze nem egyeztethető vagy nem egyértelmű mértékegységű összegeket és az irreális értékeket kizárjuk. Eloszlást (P10–P90) vagy mediánt csak legalább 10 béradatot tartalmazó hirdetésből teszünk közzé — inkább kevesebb, de megbízható szám.

9% bérlefedettség · jelenleg 156 aktív álláshirdetés
Nyitott állások böngészése