Prijeđi na sadržaj
Poslovi
Podaci o plaćama

Plaća: Logistika i nabava — u pokrajini Antwerpen — 3.050 € bruto/mjesec

Osnova: 435 opažanja plaća iz ~18 mjeseci oglasa · 316 aktivnih oglasa sada.

Pogledaj trenutačno otvorena radna mjesta: Logistika i nabava
Procjena za samca bez djece
€3.050
Medijan
bruto/mjesec · n=435
€2.731 – €3.500
Raspon (P25–P75)
srednjih 50 %
70
Oglasi s konkretno navedenom plaćom
22% · 316 aktivnih oglasa sada
Distribucija plaća: P10 2.630 €, P25 2.731 €, medijan 3.050 €, P75 3.500 €, P90 3.900 € bruto mjesečnoP102.630 €P252.731 €medijan3.050 €P753.500 €P903.900 €

Medijan bruto plaće €3.050/bruto/mjesec — iz 435 opažanja plaća u 316 aktivnih oglasa.

Broje se samo iznosi plaća koje poslodavac objavi u samom oglasu. Nesigurne miješane jedinice i nerealne vrijednosti isključuju se. Metodologija.

Distribucija

Distribucija bruto plaće (€/mjesec)

≤ €2.500
n=17 (4%)
€2.500–€3.500
n=303 (70%)
€3.500–€4.500
n=99 (23%)
€4.500–€6.000
n=16 (4%)
> €6.000
n=0 (0%)
Regionalne razlike

Po regijama

Pokrajina Medijan n (iznosi plaća / oglasi)
Pokrajina Antwerpen €3.050 n=435
Istočna Flandrija €2.882 n=246
Zapadna Flandrija €2.750 n=200
Limburg €2.750 n=364
Flamanski Brabant €2.792 n=212
Regija Bruxelles — n=7
Hainaut €2.718 n=31
Pokrajina Liège €2.943 n=56
Namur €2.699 n=23
Valonski Brabant €2.706 n=41
Luksemburg €2.750 n=43

Pokrajine s premalo podataka nisu povezane i pojavljuju se u sitemapi tek kada bude dovoljno iznosa plaća.

Koji paritarni odbor vrijedi?

Nadležni paritarni odbor ovisi o poslodavcu i o poslu. Dodjela je samo orijentacijska. Provjerite nadležni odbor u ugovoru o radu ili kod poslodavca.

Dodjela je samo orijentacijska. Provjerite nadležni odbor u ugovoru o radu ili kod poslodavca. ažurirano 2026-05-27.

puntWork prikazuje podatke iz oglasa za posao. Strukturne belgijske podatke o plaćama po djelatnostima i NACE-u objavljuje Statbel — pregled plaća u Belgiji.

Često postavljana pitanja

Koliki je medijan bruto plaće: Logistika i nabava — u pokrajini Antwerpen?
Na dan 2026-10-15 medijan iznosi 3.050 € bruto mjesečno, na temelju 435 opažanja plaća iz ~18 mjeseci oglasa na puntWorku (316 aktivnih oglasa sada).
U kojem se rasponu plaća (P25–P75) nalazi Logistika i nabava — u pokrajini Antwerpen?
Srednjih 50 % iznosa plaća nalazi se između 2.731 € i 3.500 € bruto mjesečno.
Što znače bruto i neto u Belgiji?
Belgijska bruto plaća navodi se prije socijalnih doprinosa i poreza na plaću. Ako vrijede trinaesta plaća i puni dvostruki regres, godišnja bruto plaća približno odgovara mjesečnom brutu × 13,92. Kalkulator na ovoj stranici daje neobvezujuću procjenu neta; bonovi za obrok, eko-bonovi i službeni automobil nisu uključeni.
Koliko se često ovi podaci ažuriraju?
Partnerski izvori učitavaju se svakih 1–6 sati; predmemorija stranice istječe nakon pet minuta. Datum zadnje promjene podataka naveden je pri vrhu stranice.
Kako puntWork izračunava ove vrijednosti?
Koristimo isključivo iznose plaća iz oglasa u posljednjih otprilike 18 mjeseci. Satnice se množe sa 164,7, godišnje plaće dijele s 12, a rasponi se normaliziraju preko sredine. Nejasne jedinice i nerealne vrijednosti isključuju se; medijan se objavljuje tek uz najmanje 10 iznosa.

Bruto i neto u Belgiji

Svi gornji iznosi bruto su mjesečne plaće za puno radno vrijeme. Ako vrijede trinaesta plaća i puni dvostruki regres, godišnja bruto plaća približno odgovara mjesečnom brutu × 13,92. Za procjenu neta upotrijebite kalkulator bruto-neto u nastavku. Bonovi za obrok, eko-bonovi i službeni automobil dodatne su pogodnosti i nisu uračunati.

Spremni ste za ovu plaću? Pogledajte radna mjesta za koja se trenutačno zapošljava: Logistika i nabava.

Vidjeli ste podatke o plaći. Ovo su trenutačno otvorena radna mjesta (Logistika i nabava) na kojima se ti podaci temelje: filtrirana, aktualna i na jedan klik od prijave.

Pretraži radna mjesta: Logistika i nabava
Metodologija podataka

Broje se samo iznosi plaća koje poslodavac objavi u samom oglasu. Svi iznosi normaliziraju se na bruto EUR mjesečno: satnice × 164,7; godišnje plaće ÷ 12; za raspone uzimamo sredinu. Nesigurne miješane jedinice i nerealne vrijednosti isključuju se. Distribucija (P10–P90) ili medijan objavljuje se samo uz najmanje 10 oglasa s plaćom — radije manje istinitih brojki nego šum.

22% Pokrivenost plaćama · 316 aktivnih oglasa sada
Pogledaj otvorene poslove